Ndërlidhjet

SARAJEVË


Ministrat e mbrojtjes së Bosnjë Hercegovinës dhe Greqisë kanë diskutuar për sigurinë rajonale dhe për Kosovën, gjatë takimit të tyre në Sarajevë.
Dy vendet kanë nënshkruar marrëveshje bashkëpunimi në fushën e mbrojtjes.
XS
SM
MD
LG