Ndërlidhjet

ISLAMABAD


Ushtria e Pakistanit ka njoftuar se shtatë pjesëtarë të saj dhe 37 militantë janë vrarë nga një sulm i militantëve kundër forcave të sigurisë në rajonin e Vaziristanit jugor, afër kufirit me Afganistanin. Në njoftimin e ushtrisë pakistaneze thuhet se sulmi ka ndodhur herët në mëngjes.
XS
SM
MD
LG