Ndërlidhjet

MELBURN


Ndeshjet gjysmënfinale dhe finale të turneut të tenisit Australian open jaën dominuar nga lojatëret e ERvropës Lindore.
Në gjysmë finale do të ndeshen serbja Ana Ivanovic me sllovaken Daniela Hantucova dhe rusja Maria Sharapova do të luajë kundër serbes tjetër Jelena Jankovic.
XS
SM
MD
LG