Ndërlidhjet

BAGDAD


Zyrtarë të sigurisë në Irak thonë se personat e armatosur, që ndodheshin në një veturë, kanë vrarë tre ushtarë, që ishin në patrullë dhe kanë plagosur dy të tjerë. Incidenti ndodhi në Bagdadin qendror.
XS
SM
MD
LG