Ndërlidhjet

DUBAI


Rrjeti terrorist i Al Kaedas ka kërcënuar me sulme vetvrasëse që kanë si cak kryeministrin britanik Gordon Brown dhe paraardhësin e tij Tony Blair, nëse Londra nuk tërheq trupat nga Afganistani.
Lajmi u bë i ditur nga një agjenci private që merret me çështjet e sigurisë.
XS
SM
MD
LG