Ndërlidhjet

PRISHTINË


Presidenti i Shqipërisë Bamir Topi, ka përfunduar vizitën e tij tre ditëshe në Kosovë me bindjen se Kosova shpejt do të jetë shteti më i ri i Evropës. Presidenti Topi, gjatë ditës ka vizituar qytetin e Prizrenit dhe familjen e ish presidentit Ibrahim Rugova.
XS
SM
MD
LG