Ndërlidhjet

BEOGRAD


Në Serbi ka filluar heshtja para zgjedhjeve presidenciale, që mbahen të dielën. Të dy kandidatët, properëndimori Boris Tadiq dhe nacionalisti pro rus, Tomisllav Nikoliqi i mbajtën mbrëmë vonë, tubimet e tyre përfundimtare.
XS
SM
MD
LG