Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretarja e Shtetit Condoleezza Rice do të vizitojë Britaninë javën e ardhshme, për të diskutuar rolin e NATO-s në Afganistan dhe çështje tjera. Rice do të niset nga Uashingtoni të martën më 5 shkurt, dhe të nesërmen me sekretarin e Jashtëm David Milliband dhe kryeministrin Gordon Brown do të diskutojë për NATO-n dhe Afganistanin, si dhe për Irakun dhe Iranit.
XS
SM
MD
LG