Ndërlidhjet

KOLOMBO


Një sulm vetëvrasës ka vrarë 10 persona dhe lënduar 100 të tjerë në stacionin kryesor të hekurudhave në Kolombo. Shpërthimi vjen një ditë pas vrasjes së 18 personave në një autobus në qytetin Dambulla, rreth 150 kilometra në verilindje të Kolombos. Askush nuk ka marrë përgjegjësinë për këto shpërthime.
XS
SM
MD
LG