Ndërlidhjet

RAWALPINDI


Së paku pesë persona janë vrarë dhe 25 të tjerë janë plagosur nga një sulm vetëvrasës në qytetin pakistanez Rawalpindi.
Cak i sulmit ishte një automjet i ushtrisë.
XS
SM
MD
LG