Ndërlidhjet

NASHVILL – SHTETET E BASHKUARA


Së paku 52 persona kanë humbur jetën si pasojë e stuhive dhe motit të keq gjatë natës së shkuar në pjesën jugore të Shteteteve të Bashkuara. Më shumë se 150 të tjerë janë plagosur.
XS
SM
MD
LG