Ndërlidhjet

BERLIN


Madona dhe Rolling Stones janë në mesin e yjeve që marrin pjesë në festivalin e Filmit, në Berlin. Festivali i përvitshëm ka filluar me premierën botërore të filmit "Shine a light", një dokumentar i regjisorit Martin Scorsese, që bën fjalë për veteranët e grupit Roling Stones..
Gjatë 11 ditëve të festivalit, debutimi regjisorial i Madonës do të bëhet me filmin "Filth and Wisdom".
21 filma do të garojnë për ariun e artë.
XS
SM
MD
LG