Ndërlidhjet

Bush e Ki-Moon bisedojnë edhe për Kosovën


Presidenti i Shteteve të Bashkuara, George Bush dhe sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki-moon, sot pritet të diskutojnë për çështje aktuale ndërkombëtare. Është paralajmëruar se do të diskutohet edhe për Kosovën.
XS
SM
MD
LG