Ndërlidhjet

Viktima të reja në Rripin e Gazës


Një militant i Hamasit është vrarë gjatë përleshjeve të armatosura me forcat izraelite në jug të Rripit të Gazës.

Burimet mjekësore palestineze njoftojnë dhe për shtatë persona të plagosur nga sulmet izraelite.

Izraeli tha se caqe të sulmeve janë militantët palestinezë që godasin me raketa brenda territorit izraelit.
XS
SM
MD
LG