Ndërlidhjet

ATHINË


Së paku dy shpërthime bombash, gjatë ditës së sotme në Athinë, janë marrë përsipër nga anarkistët grekë. Shpërthimet ndodhën në zyrat e partisë në pushtet, duke dëmtuar ndërtesën dhe duke shkatërruar disa makina. Shpërthimi i dytë ndodhi tek makina e konsulles së Finlandës në Greqi, pranë shtëpisë së saj.
XS
SM
MD
LG