Ndërlidhjet

BERLIN


Deri në 15 llogariten humbjet në njerëz si pasojë e rrëzimit të çatisë së një salle patinazhi në Gjermani. Operacionet e shpëtimit kanë vazhduar dhe gjatë natës, derisa i kanë mbijetuar aksidentit 30 persona. Ende ka të tjerë që rezultojnë të zhdukur.
XS
SM
MD
LG