Ndërlidhjet

LJUBJANË


Presidenti slloven tha se ka takuar për herë të parë vajzën e tij 24 vjecare. Janez Drniovsek zbuloi se kishte një vajzë, vetëm vitin që kaloi. Presidenti kaloi Vitin e Ri me vajzën e tij dhe tha se më në fund "Baba Dimri kishte sjellë dhuratë dhe për të".
XS
SM
MD
LG