Ndërlidhjet

PRISHTINË


Dy punonjës të Gjykatës Komunale të Prishtinës, nëj shqiptar dhe një serb janë plagosur me armë zjarri mbrëmë në degën e kësaj gjykate në Gracanicë.Policia thotë se kanë qenë dy sulmues të panjohur nga një automobil në lëvizje që kanë plagosur dy rojet e sigurimit të gjykatës.
XS
SM
MD
LG