Ndërlidhjet

JERUSALEM


Kryeministri izraelit, Ariel Sharon ka treguar shenja përmirësimi, përfshi dhe lëvizjen e dorës së majtë, bëjnë të ditur burimet spitalore. Mjekët thanë se nuk ka rrezik të menjëhershëm për jetën e Sharonit.
XS
SM
MD
LG