Ndërlidhjet

BAGDAD


Dy sulme me bomba kanë vrarë të paktën 23
njerëz dhe kanë plagosur 25 të tjerë në Bagdad.Mes viktimave ka dhe policë.
Raportet nga terreni bëjnë të ditur se shpërthimet, njëri prej të cilëve u shkaktua nga një sulmues me bombë, ndodhën në të njëjtën rrugë.
XS
SM
MD
LG