Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 8 njerëz janë vrarë sot nga një sulm vetëvrasës me bombë në Bagdad. Është raportuar se janë plagosur edhe të paktën 30 vetë. Policia ka thënë se besohet se ndër të vrarët dhe të plagosurit ishin punëtorët që po prisnin për të gjetur punë këtë mëngjes.
XS
SM
MD
LG