Ndërlidhjet

UASHINGTON


Prokurori Harry Wittington, i qëlluar padashje nga zëvendëspresidenti amerikan, Dick Cheney, gjatë një shëtitje për gjah të shtunën, ka përjetuar një sulm të vogël në zemër. Zyrtarët e spitalit në Teksas thonë se zoti Wittington po shërohet dhe se do të mbahet nën përkujdesje për 7 ditë.
XS
SM
MD
LG