Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kuvendi i Serbisë sot në mbledhje të jashtzakonshme do të diskutojë për raundin e parë të bisedimeve direkte Prishtinë-Beograd që u mbajtën në Vjenë.
Raportin për takimin do ta paraqesë kryeministri Vojisllav Koshtunica dhe anëtarët e ekipit negociator Leon Koen dhe Sllobodan Samarxhiq, kurse në seancë do të merr pjesë dhe presidenti Boris Tadiq.
XS
SM
MD
LG