Ndërlidhjet

VJENË


Ministrat e arsimit të vendeve anëtare të Bashkimit Evropian do diskutojnë në Vjenë planet që çdo evropian të flasë së paku tre gjuhë.
Ministrat e arsimit të Shqipërisë, Bosnjës, Kroacisë, Serbisë e Malit të Zi dhe Maqedonisë janë të ftuar në takim.
XS
SM
MD
LG