Ndërlidhjet

KATMANDU


Të paktën 30 njerëz, 9 policë dhe 21 kryengritës maoistë, janë vrarë në dhunën e sotme në Nepal.
Dhuna në këtë vend është shtuar që kur maoistët e kanë braktisur marrëveshjen e armëpushimit në janar.
XS
SM
MD
LG