Ndërlidhjet

PRAGË


Një grup eksploruesish nga Britania dhe Zelanda e Re kanë bërë të ditur se kanë gjetur burimin e vërtetë të lumit Nil, që është njëherësh dhe lumi më i gjatë në botë.
XS
SM
MD
LG