Ndërlidhjet

ANKARA


Së paku 39 persona vdiqën dhe shtatë të tjerë u plagosën pas një aksidenti rrugor në Turqi.
Shumica e viktimave ishin imigrantë të paligjshëm nga Afganistani.
XS
SM
MD
LG