Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Shefi i kundërzbulimit palestinez Tareq Abu Rajab, është plagour nga një shpërthim në Qytetin e Gazës.
Truproja e tij e humbi jetën dhe 5 të tjerë u plagosën nga shpërthimi që ndodhi në selinë qendrore të shërbimit të kundërzbulimit.
Zyrtarët thanë se bomba kishte në shënjestër shefin e shërbimit.
XS
SM
MD
LG