Ndërlidhjet

GAZA


Një palestinez është vrarë dhe katër të tjerë janë plagosur në veri të Gazës kur një raketë izraelite ka goditur pjesën e rrugës ku kalonte vetura e viktimave. Ushtria izraelite e ka konfirmuar sulmin pa bërë të ditur se kush ka qenë në shënjestër të sulmit.
XS
SM
MD
LG