Ndërlidhjet

PRISHTINË


500 policë ndërkombëtarë do të vendosen në pjesën veriore të Kosovës për të siguruar një mjedis të qetë dhe të parandalojnë çdo tension të mundshëm. Kjo është bërë e ditur nga komisioneri i policisë në Kosovë, Kai Vitrup.
XS
SM
MD
LG