Ndërlidhjet

PETERSBURG


Ministrat e financave të G8-ës, kanë filluar sot takimin dy ditor në Petersburg të Rusisë. Bisedimet do të fokusohen në qështjet ekonomike pas kërcënimeve që përfshijnë: rritjen e çmimit të energjisë, të interesave bankare dhe dobësimin e dollarit amerikan.
XS
SM
MD
LG