Ndërlidhjet

MYNIH


Policia gjermane thotë se ka arrestuar 20 tifozë, kryesisht Anglez dhe Gjerman gjatë një zënke në Frankfurt. Ndryshe, është vlersuar se Kampionati Botrorë ka filluar me sukses pasi nuk janë shënuar incidente të mëdha. Sot në program janë këto ndeshje : në orën 15 Anglia – Paraguaji, në 18 Trinidad Tobago – Suedia dhe në orën 21 Argjentina - Bregu i Fildishtë.
XS
SM
MD
LG