Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën tre persona janë vrarë dhe rreth 30 të tjerë janë plagosur nga shpërthimi një bombe sot në hyrje të një qendre tregëtare në Bagdad. Policia thotë se në shënjestër ka qenë një patroll policore, por ata që pësuan ishin të gjithë civil.
XS
SM
MD
LG