Ndërlidhjet

BAGDAD


Së paku 12 persona janë vrarë dhe rreth 42 janë plagosur sot në dy sulme të ndara në pjesë të ndryshme të Bagdadit. Ushtria amerikane bëri të ditur se nga një sulm ajror në Bakuba janë vrarë shtatë terroristë të Al Kaidës.
XS
SM
MD
LG