Ndërlidhjet

KANDAHAR


Një gjeneral i ushtrisë afgane ka thënë sot se trupat e koalicionit kanë vrarë 27 të dyshuar taleban, si dhe një person që dyshohet të ketë lidhje me liderin Mullah Muhamed Omar.
XS
SM
MD
LG