Ndërlidhjet

BERLIN


Vazhdojnë sot ndeshjet e kampionatit botëror të futbollit. Në këto momente Koreja e Jugut po luan me Togon në Frankfurt. Në orën 6 të mbrëmjes në Shtutgart përballen Franca me Zvicrën, derisa ndeshja e fundit për sot është ajo mes Brazilit dhe Kroacisë që do mbahet në Berlin.
XS
SM
MD
LG