Ndërlidhjet

MYNIH


Ka përfunduar me fitoren e thellë të Argjentinës ndeshja Argjentinë - Serbi e Mali i Zi. Në ditën e tetë të Kampionatit Botëror të Futbollit, sot luhen dhe ndeshjet Hollandë-Bregu i Fildishtë në orën 18:00 dhe Meksikë-Angola në orën 21:00.
XS
SM
MD
LG