Ndërlidhjet

KABUL


Talibanët kanë vrarë 30 persona në rajonin Helmand në jug të Afganistanit.
Deputeti i kësaj zone në parlamentin afgan tha se shumica e viktimave ishin familjarë dhe miqë të tij.
XS
SM
MD
LG