Ndërlidhjet

MYNIH


Vazhdon sot dita e 11-të e Kampionatit Botrorë në Futboll. Në këto çaste po zhvillohet ndeshja ndërmjet Togos dhe Zvicrës, në orën 18 takohen Ukrahina me Arabinë Sauditë ndërsa në orën 21 Spanja luan me Tunizinë.
XS
SM
MD
LG