Ndërlidhjet

KANDAHAR


Forcat e koalicionit kanë vrarë 20 talibanë në rajonin Helmand në jug të Afganistanit. Ky rajon së fundi po përjeton një numër përleshjesh të armatosura mes talibanëve dhe forcave të sigurisë.
XS
SM
MD
LG