Ndërlidhjet

BEOGRAD


Ministri i jashtëm i Serbisë Vuk Drashkoviç ka ftuar Gjermaninë që të dërgoi njësitet e shërbimit informativ me qëllim të zënjes së Radovan Karagjiqit dhe Ratko Mladiqit. Drashkoviç u ka thënë gazetarëve se angazhimi i agjentëve gjermanë do të shpejtojë kapjen e Karagjiqit dhe Mladiqit.
XS
SM
MD
LG