Ndërlidhjet

XHAKARTË


Autoritetet e Indonezisë thanë se ka arritur në 215 bilanci i të vdekurve nga përmbytjet dhe rrëshqitja e dheut në ujdhesën Sulaëesi.
Më shumë se 60 njerëz konsiderohen të zhdukur, ndërsa operacionet e shpëtimit ende po vazhdojnë.
XS
SM
MD
LG