Ndërlidhjet

BUKURESHT


12 njerëz kanë vdekur dhe tre llogariten si të zhdukur pas përmbytjeve të shkaktuara nga rreshjet e shumta në Rumani.
1440 shtëpi në 87 fshatra janë dëmtuar.
XS
SM
MD
LG