Ndërlidhjet

GAZË


Zyrtarë palestinezë thonë se ata po përpiqen ta gjejnë vendndodhjen e ushtarit izraelit, që të dielën u rrëmbye nga militantët palestinezë në Rripin e Gazës. Qeveria izraelite u ka dhënë 48 orë afat autoriteteve palestineze për ta gjetur dhe kthyer ushtarin Guilad Shalid ose do të ballafaqohen me pasoja.
XS
SM
MD
LG