Ndërlidhjet

BERLIN


Sot në kuadër të ndeshjeve çerekfinale të Kampionatit Botëror në Futboll në orën 17 luajnë Anglia – Portugalia dhe në orën 21 Brazili përballet me Francën.
XS
SM
MD
LG