Ndërlidhjet

KABUL


Një bombë e vendosur skaj rrugës ka goditur një patroll të forcave të NATO-s në perendim të Afganistanit duke lënë të vrarë një dhe plagosur katër ushtarë. Nuk është bërë e ditur kombësia e ushtarëve të vrarë. Ndërkohë në një incident tjetër është vrarë një ushtar i koalicionit të prirë nga Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Newsletter

Gjithçka që duhet të dini për temën më të diskutuar të javës jua sjellim të enjteve në tre minuta. Regjistrohuni për t'u informuar të parët!

XS
SM
MD
LG