Ndërlidhjet

PRISHTINË


Qeveria e Kosovës ka përshëndetur sot deklaratën e Grupit të tetë vendeve më të industrializuara të botës për Kosovën.
Qeveria ka siguruar anëtarët e G8-ës që edhe në të ardhmen do të punohet në drejtim të krijimit të një Kosove demokratike në të cilën do të jetojnë dhe veprojnë pjesëtarë të të gjitha grupeve etnike.
XS
SM
MD
LG