Ndërlidhjet

ZAGREB


Ylli i filmit amerikan, Riçard Gir do të luajë rolin e një gazetari, i cili hulumton për gjetjen e të akuzuarit për krime lufte Radovan Karagjiq. Në filmin që do të titullohet " Pranverë e thyer në Bosnje", ende nuk ka informacione kush do të luajë rolin e Karagjiqit. Xhirimet pritet të fillojnë këto ditë në Bosnje dhe Kroaci.
XS
SM
MD
LG