Ndërlidhjet

MADRID


Futbollistët e deritashëm të ekipit italian të Juventusit Xhanluka Zambrota dhe Lilian Turam kanë nënshkruar sot kontrata me Barcelonën.
Detajet financiare nuk janë bërë të ditura, por mediat spanjolle kanë raportuar se Turam është paguar me 5 milionë euro ndërsa Zambrota me 14 milionë.
XS
SM
MD
LG