Ndërlidhjet

PRISHTINË


I dërguari i Shteteve të Bashkuara për statusin e Kosovës, Frank Wisner është takuar sot me presidentin Fatmir Sejdiu dhe me Grupin Negociator të Kosovës. Gjatë ditës ai do të takohet edhe me përfaqësues të serbëve dhe të pakicave të tjera.
XS
SM
MD
LG